aktualizováno: 01.10.2018 00:40:10 

Chovatelská stanice Dartei

Máme štěňátka 10.9.se nám narodíly 4 krásné holky a 3 chlapáci .Již nyní přijímáme zázam na naše malé odchovance.
9.10.2016 Dnes  pro nás úspěšný den.MV v Budějovicích Baron V1CAJC BOJ posuzoval pan Šimek F.

17-18.9.16Pro mě prodloužený víkend na který se vždycky moc těším je to takový malý svátek.Setkat se s přáteli,kamarády a příznivci našich trikolorních miláčků.Sebou jsem vezla dva zástupce naší smečky mladého Barona a veteránku Elisu.A nevedli si špatně Baron tř.mladých(22) V1 CAJC BOJ,Elisa V.

Díky všem co se podíleli na přípravě celého víkendu bylo to moc fajn i počasí nám přálo.Díky.

12.6.2016V neděli naše smečka vyjela do Klatov na NV.Tentokrát s námi jeli :nejmladší Baron ocenen VN2,Haily  Jane ve tř.šampionů V1CAC a naše milá veteránka Elisa V1 nej.veterán v srpnu oslaví spolu s námi 10let.Za pěkné posuzování děkujeme paní rozhodčí Ing.E.Procházkové.

21.5.2016 Klubová výstava v kempu Knížecí rybník.Prodloužený víkend se opravdu vydařil.Spousty přátel,kamarádů,úžasné počasí no naprosto bez chyby.Naše výprava čítala 5 psů a nevedli jsme si ve veliké konkurenci špatně.

Baron dorost VN

Fanny tř.vítězů V3

Elisa veteránka V

Centaur byl předveden na svodu plemeníků,Baron druhý den na svodu mladých no a náš nejmladší Uber pronás doma  Sorbon celou akci statečně socializoval.Díky patří všem kteří se na teto akci podíleli bylo to super.

--------------------------------------------------------------------------

1.5.2016 Dnešní naše výprava na MVP v Praze dopadla nadočekávání dobře .Naši 3 svěřenci od přísné paní rozhodčí Mach Lisbeth obdrželi krásné posudky.

Baron dorost VN1

North Snowdonia VD

Haily Jane V1CAC Cacib Bos

 

Výstavní sezonu 2016 jsme zahájili na MV DUO CACIB v Brně 6-7.2.V sobotu jsme se umístili s Haily Jane na 3 příčce.V neděli bylo naše hodnocení krásné v počtu 10 fen jsme získali titl:V1, CAC.CACIB,BOS.Tímto jsme získali poslední CAC k získání titulu "Český šampion ".Haily Jane B.B.

 

               2016

Dnes 31.1.2016 jsme do naší psí smečky přivítali nový přírustek.

Little Baron z Labského zátiší.Díky  chovatelům Lence a Jarče za důvěru a doufám,že je nezklamem v péči o Baronka.

                                  

 

                                                            
20.12.2015 se náš Centaur stal opět otcem 8 miminek 3psi a 5 holek čeká na své milující rodiny u pí.Beranovské.Máte-li zájem o štěnátko kontaktujte paní chovatelku a zamluvte si již nyní.Kontakt je na klubových stránkách KSSP.cz
31.10-1.11.15 Dnes byla MV v Praze.Vzhledem tomu ,že jsem musela plnit pracovní povinnosti a nemohla jsem se zúčastnit požádala jsem Jarču M. o vystavení naší Fanny .A nevedly si holky špatně,oba dny V1 CAC.Tímto ještě jednou moc děkuji za krásné umístění a starost o Fanny celý víkend.Díky mám obrovskou radost.

12.9.2015 po týdnu dovolené jsme se přemístili do Jedovnice kde se konala Klubová výstava.Tentokrát s námi jela jen Fanny.Naposlední výstavu ve tř.mezitřída a od madarské rozhodčí Aniko Istvánné Juhász  jsme získali nádherné umístění V1CAC.

30.8.2015 Vydali jsme se na  MV do Mladé  Boleslavy .Haily Jane BB se u přísné paní rozhodčí z Polska umístila na krásné 3 příčce.Za předvedení v úmorném vedru děkuji Jarče M.

Poslední víkend 20-21.6 byl poměrně náročný.V sobotu jsme se zůčastnili bonitace s naší nejmladší Sendy a  tímto dnem se stala chovnou fenou.Domů jsme dorazili večer v půl 8 a v neděli ráno nás čekala cesta do Klatov na Národní výstavu.Výstava pro nás dopadla nad naše očekávání obě naše holky se umístily v první čtyřce.Fanny V1CAC a Sendy V3.Náš odchovanec Timmy  v mezitřídě V3.Paní rozhodčí Durasová pěkně vyzkoušela naše fyzičky pěkně dlouho nás nechala běhat,ale vydrželi jsme všichni i když naše plíce poskakovali mimo tělo.

 

 

13.6 jsme cvičně vyjeli na Krajskou výstavu do Bakova nad Jizerou.Fany od p.Ovesné obdržela krásný posudek V1 KV.Sendy VD.

3.5.15 jsme vyjeli se Sendy a Fanny na MVP do Prahy.Vůbec se nam nevedlo špatně.Sendy tř.mladých VSendy.Fanny V2 rez CAC

 

26.4.2015 Dnešní den jsme si udělali výlet na MV do Budějovic.Posuzoval pan Miloslav Václavík.Naše Fanny si od něj přivezla krásné ocenění V CAC.
11.4.2015 na dnešní den připadá již 25 let co se v naší chs narodil první vrh našich trikolorních miláčků,kteří nás doprovází dodnes a doufám,že ještě dlouho budou.

21.3.2015 Dnes jsme se vypravili s naší svěřenkyní Haily Jane BB -Fanny na zkoušku dospělosti do Mladé Boleslavy.Počasí nám přálo,potkali jsme se s přáteli a kamarády popovídali pěkná sobota.Fanny byla oceněná jako chovná fena s krásným bonitačním kodem 525A 65 AO.

 

15.3.15 I když ne zrovna v příjemném počasí jsme vyrazili na výlet k MVDr Deckerovi s našima dvěma holkama.Fanny a Sendy na rtg.Obavy při cestě tam byli zbytečné,obě holky prošly s výborným výsledkem 0/0 kyčle i lokty.Samozřejmě,že máme velkou radost.

 

A další radostná zpráva nám přišla z chs Wimpego kde se narodila 1.3.15 Centaurovi a Angie štěňátka 7 miminek 1 kluk a 6 holek tam bude čekat v květnu na své nové rodiny.V případě zájmu se obratte přímo na chovatelku paní Hoštičkovou.
4.2.15 se našemu Centaurovi a Ami Tichý dvůr narodilo 9 krásných holčiček.Pokud máte zájem o fenku obratte se přímo na chovatele Luboš Tichý.

Slavnosti KSSP v Rožnově jsou za námi.Prožily jsme 6 úžasných dní s našimi pejsky,kamarády a přáteli.

Výborně připravená výstava včetně všech akcí kolem ní.Díky všem kteří se podíleli.Měli jsme radost i z výsledků našich psích dětí.Puppi štěnda -naše Sendy v sobotu VN.neděle VN1 a třešnička na dortu nejlepší štěně výstavy.Fanny se po oba dny umístila na 3 pozici ve třídě dorostu.

Dneska 27.4.14 jsme z Abbinou a Fanny byli na výstavě v Budějovicich.A stálo to za to Fanny VN1 a Abbina V1,CAC,CACIB.
Dnes 11.3.14 jsme obdrželi smutnou zprávu,že naše odchovankyně Megi Dartei odešla v nedožitých 10 letech do psího nebíčka.*12.10.04   +10.3.2014.Děkuji majitelům Megi za jejich celoživotní starost.
2.3.14 Dnes odjel poslední náš odchovanec Tobby.Přejeme mu hodné páníčky a jim ,aby s ním prožili krásná a spokojená léta.

26.2.14 Se našemu Centaurovi a jeho nevěstě Isabele Martei narodilo 12 krásných potomku.Jedno štěndo mrtvé ,jinak všechna ostatní plně života schopná.7 úžasných holek a 4 chlapáci.Pokud máte zájem obratte se přímo na chovatele p.Hornych tel:604471791.

26.1.14 Dnes u nás proběhla kontrola vrhu naších mrnousků.Všechna štěnata jsou standardní,tmavých očí,dobré váhy 6,45-8,13kg.Ještě hledáme milující rodiny pro kluky Tobbyho a Timmy.

23.11.13 Náš Centy se stal podruhé otcem.Zplodil 5 kluků +5 holek.Přejeme jim i mamince Amy hodně zdravíčka at pěkně rostou.

9.11.13 Dnešní den nám začal radostnou zprávou o březosti Elisy.

          Odpoledne jsme vyjeli do nedaleké chs Bermondo Bohemia kde na nás čekala malá Haily  Jane  alias Fanny,která bude posilou do naší salašnické smečky.Děkuji Katce,že mě svěřila svou odchovankyni.Věřím,že spolu prožijeme spoustu dlouhých let a plno radostných zážitků.

9.11.13Dnes jsme s naší Elisou vyrazily na sono,abychom se dověděli zda u nás bude v prosinci nadílka tricolorních kuliček.A mimča budou.Elinka bude naposledy mamkou a Centaur se bude pyšnit dalšími potomky.Pokud by jste měli zájem ,již nyní se budu těšit na zájemce o naše miminka.

 

16.6.13 Vypravili jsme se s naší Abbinou na výstavu do Klatov.Počasí přálo,přátel  bsp se sešlo plno stejně tak i pesanů přihlášených na výstavu(61).Naše Abča nám udělala velikou radost získanými tituly-V1CAC NV BOB z počtu 14 fen.

14.4.13Dnes jsme se byli podívat na  první potomky našeho Centaura a udělali jsme pár foteček tak se podívejte na ty malé tricolorky.cmd+http://dartei.rajce.idnes.cz/Andy_Centaur/

11.4.13 Dnes je to přesně 23.let co se v naší chs narodil první vrh trikolorních miminek.

               Jak ten čas letí!!!!!!!!!!!!!

10.4.13 Náš Centy se stal otcem 6holek a 3 klučíků .Maminka i děti se mají čile k světu.Tak at rostou a hlavně najdou super pánečky.

7.4.13 Kdyby jste někdo věděl o zájemci na 9 měsíců starého pejska byl by k mání.Vzhledem k tomu ,že je vykastrovaný tak pro zájemce ,který nemá zájem o chov jen společníka.Za cenu nákladů 3000kč.Telefon na chovatelku:606344227 Pouze do stálého domova.

31.3.13 jsme vyjeli na výstavu do Budějovic.Cesta nebyla příjemná sněžilo,ale s opatrností jsme dojeli dobře.Abbča ve třídě otevřené získala od pana Matyáše V4.Přesto ,že již byla silně vylínalá ve velké konkurenci jsme velmi spokojeni.Videa s této výstavy jsou na faceboku a nebo You tube MV Budějovice 31.3.13.
7.3.2013 Dnes jsme se dověděli radostnou zprávu,že naš Centy v polovině dubna bude prvně otcem.Maminka je Andy z Údolí Kazničova.V případě zájmu o štěně z tohoto spojení kontaktujte p.Vedralovou na tel:728978822.

2.3.13 dnešním výletem do Budějovic na oblastní výstavu jsme začali letošní výstavní sezonu.Abbi od pana Adlta obdržela krásné hodnocení   -  V1 Oblastní vítěz.

20.10.12 Po dnešní bonitaci se náš Centaur stává chovným psem.Máme obrovskou radost.

14.10.12 Dneska jsme si udělali výlet do Českých Budějovic na MV.S námi byl i Centy.Od pana Jandy dostal známku V4 jsme moc rádi.Bratr Conan byl o pozici před námi 3.Videa z teto akce můžete skouknout na You Tube MV České Budějovice 14.10.12

22-23.9.12 jsme prožili klubový víkend v campu Knížecí rybnik.Počasí nám celkem bylo nakloněno,popovídali jsme se spoustou lidiček ,které máme rádi o životě a hlavně těch našich zlatíčkách.My jsme sebou měli jen Centaura ve třídě -mezitřída jsme od pana rozhodčího dostali známku V ze které máme velkou radost.Stejne ocenění získal i naš bracha Conan.Také jsme viděli mamku Abči a její sestry Anggi.Máte-li zájem zas jsme natočili několik videí z kl.akce je možno zhlédnout na You tube KV Knížecí rybník 22.9.12 nebo na facebooku.

1.9.2012 Vyrazili na již 5 ročník krajské výstavy v Rybníkách.Bsp se sešlo nejvíce ze všech plemen 24 jedinců.Rozhodčí pan Adlt v mezitřídě našemu Centaurovi udělil známku VD3,Abbča ve třídě mladých V1 Vítěz třídy.

5.8.2012 jsme absolvovali s Centaurem a Abbinkou kontrolní rtg.Centy je naprosto bez nálezu 0/0  lokty 0/0 OCD-negativní.Abbina 0/0  L-0/3  ocd negativní.Vzhledem k loktu s 3 Abča do chovu nezasáhne.

15.7.12 Dnes jsme se vydali na výlet na  NV v Mladé Boleslavy.Počasí bylo pěkné,zas jsme setkali s našimi přáteli,popovídali a vystavovali.Abbi ve třídě mladých získala od pana rozhodčího L. Kukly ocenění V2 jsme moc rádi a velký  dík Jarče M.která  jí krásně předvedla.Pokud máte zájem na YOU Tube jsou krátká videa  NV Mladá  Boleslav 15.7.12.

1.7.12 V neděli jsme brzy ráno vyrazili na výstavu v Klatovech.Byli jsme tam poprvé a můžu říci,že se nám tam líbilo.Organizátoři přívětíví všíchni ochotně poradili.Počasí nám přálo určitě méně slunka by přijali všichni.Abbi od paní rozhodčí B.Ovesné získala ocenění V3.

Tak zas máme za sebou klubovou výstavu která se konala 2.6.12 v Rožnově.Do  Rožnova jsme se vypravili již v úterý před vystavou,abychom si měli trochu více času  prohlédnout tuto krásnou krajinku.Počasí nám opravdu přálo tak jsme si to pěkně užili.Na vystavu jsme měli přihlášenou naší omladinu Centaura a Abbinku.Centaur získal od pana rozhodčího Kukli  známku výborný,Abbča ve  velmi obsazené třídě (57) od paní rozhodčí T.Gargušové známku VD.Kdo má zájem zase na YouTube -KV KSSP 2.6.12 pár krátkych videí ke zhlédnutí.

27.5.12 jsme  si udělali výlet na  MVP do Litoměřic.Nikdy jsme tam ještě nebyli .Počasí se opravdu vydařilo a výstava se nám moc líbila.Naše Abča ve třídě mladých zabodovala a od pana rozhodčího Vondrouše získala krásné ohodnocení V1 Cajc a BOJ máme opravdu velkou radost.Dík patří J.Maškové ,která jí předvedla.Díky.

V neděli 6.5.12 jsme s Abbinkou vyrazili na MVP.Počasí celkem přálo.Zas jsme se sešli se spoustou lidiček které máme rádi a zpříjemnili si tak neděli.Ve vystavním kruhu se nám také velmi zadařilo ve tř.mladých s 15 vystavených fenek jsme se umístili na druhém místě.Obdrželi jsme velmi pěkný posudek od paní rozhodčí Ulltveit  Annika Moe ze Švedska.

                                                                                                    

Máme za sebou další výstavní den.V neděli  1.4.12 na MVP v Budějovicích ve velké konkurenci 16 fenek ve třídě mladych Abbi získala od pana rozhodčího Havelky ocenění V.

Sobota 3.3.12 byla pro nás výstavním dnem.Zúčastnili jsme se  oblastní výstavy v Českych Budějovicích.Bylo velmi pěkné počasí,setkali jsme se s lidmi které máme rádi.Posuzoval pan rozhodčí Jančík.Centy obdržel známku V2 a Abbinka V3.Krátká videa je možno vzhlédnout na YouTube  BSP-XVII Jihočeská OVP.

V sobotu a neděli 4-5.2.12 jsme prožili na výstavě v Brně.Zůčastnili jsme se s našim Centaurem a Abbinkou.

4.2.Posuzoval rozhodčí z italie Inzoli Massimo. Centy ve třídě mladych získal známku V.Abbi nastoupila do tř.dorostu a stala se vítězskou teto třídy VN1.Máme s toho opravdu velkou radost.

5.2.Paní rozhodčí Juutilainen Saija byla s Finska Centy dostal známku VD.Abča nastoupila do tř.mladých tak byla nejmladší z celé třidy a získala krásné umístění V3.

 

Dnes 26.12.11 jsme se opět zůčastnili výstupu na Blaník.Pejsků a páníků se sešlo požehnaně a těšíme se na další ročník.

Dnes jsme zas obdrželi jednu smutnou zprávu .Za duhový most do psího nebe odešla naše odchovankyně Keyla nar.10.5.2000.Zemřela 18.12.2011.Manželům Porubovím  děkuji,že se o ni až dokonce s láskou starali a dožila se tohoto krásného věku.Díky.

2.12.11 Náš Centaur společně s paničkou oslavil své 1.narozeniny

               

2.10.11 Tento víkend jsme se  jako většina milovníků BSP  učastnili kv -Knížecí rybník.Počasí nám přálo a tak si myslím,že kdo chtěl tak si užil krásný víkend.Setkali a popovídali jsme se svými kamarády,přáteli no prostě s těmi kteří mají stejného koníčka jako my.Velmi se nám zadařilo i ve výstavním kruhu.Náš Centy poprvé ve tř.mladých získal ocenění V z počtu  23 zůčastněných.Máme s toho velkou radost.Naše malá Abbinka měla na výstavě v pupinkách svou premieru a od pana rozhodčího Jandy získala z 13 účastnic VN1.Jako třešnička na dortu byla při závěrečném finále vybrána  ze všech vítěznych štěňátek jako nejhezčí štěně výstavy.Velké díky patří Veronice V. která Abču předvedla.Verčo díky moc za pomoc.

3.9.11 Na dnešní krajské výstavě  Rybníky jsme za krásného počasí ukončili s Centaurem třídu dorostu výsledkem VN1.Děkujeme všem prima lidičkám za příjemně prožitý den.

28.8.11 Jsme se s Centaurem vypravili do Mlade Boleslavy  na MVP ve třídě dorostu jsme dostali ocenění VN4 máme velkou radost.Počasí vyšlo bylo krásně a tak se budeme těšit na další za týden.

8.8.2011 Včera jsme provedli kontrolní měření našeho Centaura-výšku již máme dobrou 67-68cm tak ted bychom potřebovali již přestat s růstem a začít přibírat na postavě.2.8.nám bylo 8 měsíců.

4.7.2011  Někdy se stane taková neočekáváná věc.29.6.jsem byla na běžné kontrole vrhu v CHs z Dlouhého dvora.Bylo zde 9 štěnat jedno jako druhé.2 fenky a 2 psíci byli ještě volní,štěnatka mazlivá no prostě začal hlodat červík na jednu z volných fenek.A po přijezdu domů neustálé hlodáni a přemýšlení,domluva s rodinnymi příslušníky a pak telefonát paní chovatelce.Fenka ještě volná tak jsme dnes o jednoho člena smečky rozrotlejší.Doufám,že se bude Abbi u nás líbit a prožije hezky život.

Dne 2.6.11 náš Centík oslavil půl roku svého života.Abychom věděli jak nám roste provedli jsme kontrolní měření a můžeme konstatovat,že již máme nejnižší hranici výšky 64cm.Pár foteček bude ve fotkách během několika dní.

7.3.2011 jsme se s Centaurem zúčastnili klubové vystavy v Rožnově a ve třídě štěnat jsme obdrželi 4 místo,které nám udělalo velkou radost.

28.3.11 Centaur nám pěkně roste,blížíme se ke 4 měsíci.Zvládáme chození na vodítku,snažíme se ukazovat zoubky, ktere nám začínají padat a začínáme zkoušet co si na koho můžeme dovolit.Bezvadně zvládá štěkání na povel.Přestává být malou  kuličkou a začínáme trochu nohatět.Váha k dnešnímu dni 24kg a 53cm.V květnu vyrazíme na otukávací klubovou výstavu do Rožnova do štěnátek.

Dnes 28.1.11 do naší smečky přibyl 9,5kg drobeček Centaur Polebské údolí.Děkujeme manželům Hřebejkovým,že nám svého odchovance svěřili a doufáme,že s ním prožijeme hodně krásných let.

                                                                                          

Dnes 30.12.2010 je pro mne po špatných zprávách jedna příjemná.Byli jsme na návštěvě v chs Polepské údolí kde jsme si vybrali nového člena do naší smečky.Pejsek Centaur koncem ledna rozšíří naší salašnickou smečku moc se těšíme.

Nepříjemné a smutné zprávy nemají konce.Dověděli jsme se,že maminka naší Elisy   Kyty dartei zemřela ve věku 10 let.Díky majitelům Erbenovým kteří jí věnovali celoživotní péči.

Dne 30.10.2010 nás úplně neočekávaně,opustila naše fenka Artemis Vita Canis ve věku 9 let a jednoho měsíce.

Noý blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

 Dne 1.8.2010 je pro nás jeden ze smutných dnů.Za duhový most odešel náš jediný mužsky zástupce Marcus.Budeš nám chybět.Pozdravuj tam všechny naše psí kamarády kteří s námi již nejsou.

  Dnes 4.10.09 jsem dostali opět smutnou zprávu od majitelů naší odchovankyně Isabelli která zemřela ve věku 11let a dvou měsíců.Děkuji manželům Vlčkovym,že jí dopřáli to nejlepší.Děkuji.

 V polovině března jsem obdržela další smutnou zprávu,že náš odchovanec HUGO odešel do psího nebe,v požehnaném věku 12 let.Děkuji jeho majitelům,že po celou dobu života se o něj vzorně starali.Díky 

Dnes 9.2.O9 jsme obdrželi smutnou zprávu,že ve věku 10let a 7 měsíců odešla do psího nebe námi odchovana fenka INEZ Brita.Jeji majitelce Lucce děkuji že se o ní celá léta dobře starala.Díky.


 .3.2008 Jsme se učastnili bonitace v Mladé Boleslavy s fenkou Elisou .Jsme rádi,že naše fenka byla uchovněná.                         23.3.08 byli jsme s Marcusem na MV v Praze a ze 16 vystavených jedinců jsme od španělského rozhodčího získali ocenění výborný.


 Dnes 29.5.08 jsme se dověděli smutnou zprávu.Náš odchovanec Ibar Dartei v nedožitých 10letech prohrál svůj boj o život.Jeho majitelce p.Medunové chci poděkovat za to co vše s Bartíkem dokázala během jeho psího života.
 


Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

TOPlist